22 تیر 1399

جهت خرید محصولات مرتبط با مقالات کلیک کنید

صفحه اصلی > دانشنامه صنایع دستی > بهار صنایع دستی در بهار طبیعت

بهار صنایع دستی در بهار طبیعت

در بهار شاهد تولد دوباره زمین و شکوفایی و طراوت و رویش دوباره جوانه ها هستیم. رخوت زمستانی را از تن به در کرده و به جشن زیبای رنگها می رویم. تولد دوباره زمین در بهار نویدبخش خرمی، طراوت، زندگی و زیبایی های آن است. این رویش و زایش همیشه دستمایه ای گرانبها، امید آفرین و انگیزه بخش برای آدمیان بوده است و خواهد بود. اگر با نگاهی بهاری به استقبال این تولد دوباره برویم ایجاب می نماید که در تمامی عرصه های زندگی شاهد این شور و شوق و تولد دوباره و رویش و زایش باشیم از جمله در عرصه‌های اقتصادی، تولیدی، فرهنگی، صنعت و هنر.

در حوزه صنایع فعال در مجموع چرخه صنعتی میهن عزیزمان ایران صنایع دستی ایران دارای جایگاه ویژه و والایی می باشد. چه اينکه این صنعت ملی و بومی اصیل ما به تمامی برخاسته از روح هنرجو و هنرپرور ایرانی است با مواد و مصالح ۱۰۰ درصد داخلی و بومی و نیروی متبحر و ماهر و استادکاران برجسته و صاحب سبک و متخصص. فقط باید نگاهی ویژه و متفاوت و بهاری به آن انداخت تا شاهد رویش جوانه های خلاقیت و رونق بیش از پیش گلستان آن باشیم. گل هایی زیبا که هر کدام عطر و بو و رنگ و طراوت خاص خود را دارند. در گلزار صنایع دستی ایران میتوان ساعت های متمادی قدم زد و از زیبایی های منحصر به فرد آن لذت برد. آثار زیبا، رنگین و بی نظیر میناکاری، خاتم کاری، مس و پرداز، فیروزه کوبی، قلمزنی، قلم کار، ترمه، سفال و سرامیک، فرش، گلیم، گبه، شیشه‌گری هر کدام برای خود گلستانی زیبا و رنگین و پر رمز و رازند که ما را با خود به سرزمین همیشه سبز و پر طراوت خود می برند. برای ماندگاری و خرمی و طراوت این گلستان باید نگاهی نو و البته اقدامی شایسته و در خور انجام داد. بر همه ما به عنوان میراث داران این میراث اصیل و گرانبها فرض واجب است که چراغ آن را پرفروغ تر و نورانی تر از قبل روشن نگاه داشته و با درک ضرورت های پیش رو و شناخت اصولی و صحیح مسائل و مشکلات این حوزه و با برنامه ریزی و سرمایه گذاری هدفمند و همچنین بسترسازی مناسب از جانب متولیان این امر گلی به این گلستان رنگارنگ افزوده و آن را همیشه خرم و سبز نگاه داشته و به آیندگانمان بسپاریم.

شرکت هفت گردون خیال و گام هایی در راه

هفت گردون خیال از بدو تاسیس و شروع به فعالیت در این حوزه مهم وجهه همت خود را بر رونق و شکوفایی و خلاقیت در این عرصه بنا نهاده است و سعی در ارائه ای متفاوت هم چنین محصولاتی متفاوت و فاخر و زیبا نموده است.
بر همین اساس با طراحی و تولید جعبه های زیبا و شکیل در انواع خاتم، طرح خاتم، پی وی سی طرح چوب، چوب، انواع جعبه ها با روکش های جیر و مخمل، مگنتی، مقوایی، سنتی و… و نیز طراحی پکیج های جذاب و متنوع در قالب بسته های اقتصادی، هدایای مدیران، محصولات وی آی پی، هدایای خاص و ویژه، هدایای مناسبتی، هدایای سازمانی و تبلیغاتی و… این گلستان زیبا را رنگین تر و زیباتر و دوست داشتنی تر نموده است.
با مراجعه به وبسایت هفت گردون خیال شما نیز نظاره گر این گلستان زیبا و رنگین خواهید بود.

ست سنگاب و بسقاب دالبری خاتم کاری

این مطالب را نیز ببینید!

صادرات ۵۲۷ میلیون دلاری صنایع دستی در سال ۹۸

صادرات ۵۲۷ میلیون دلاری صنایع دستی در سال ۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *