11 فروردین 1399

جهت خرید محصولات مرتبط با مقالات کلیک کنید

صفحه اصلی > دانشنامه صنایع دستی > جهش تولید و صنایع دستی ایران

جهش تولید و صنایع دستی ایران

سال جدید را متفاوت آغاز کردیم. شروعی همراه با بیم و امید. بیم از پدیده ای جهانگیر و گسترده به نام کرونا. و امید. امید که باز هم دوباره شاهد روزها و ایامی خواهیم بود سرشار از زندگی ، سرشار از بهارو سرشار ار رشد و رونق و آرامش و لبخند. این به راستی راز خلقت است. راز آفرینش و جهان است. نیکی و بدی ، زشتی و زیبای ، سکون و رشد همیشه تاریخ در کنار هم بوده و خواهند بود. این ما هستیم که انتخاب می کنیم در زمستان بمانیمیا همگام با بهار و شکوفایی زمین ما هم شکوفا شویم. انتخاب ما آینده ما را رقم خواهد زد.

حال و آینده صنایع دستی ایران

در گستره اقتصاد ایران عزیز  صنایع دستی ایران دارای جایگاه ویژه و ممتازی در سطح ملی و نیز بین المللی است. اگر چشم انداز رشد اقتصادمان را بر پایه هایی منهای نفت و گاز متصور شویم ، صنایع دستی ایران می تواند جایگاه شایسته ای را در رده های بالای جدول بدست آورد. چه اینکه صنایع دستی ایران به تمامی حاصل ذوق ، تلاش ، خلاقیت ، ابتکارو روح هنرجوی ایرانی است. و از آن مهم تر این که تمامی مواد و مصالح اولیه آن هدیه این خاک و دیار پر مهر و بخشنده است. هر اقلیم و قومیت و جغرافیایی در این پهنه دارای مواد و مصالح ویژه خود و به طبع آن دارای صنایع دستی و محصولات ویژه خود است. میناکاری و قلمزنی اصفهان در کنار خاتم کاری شیراز و ترمه یزد در کنار فیروزه کوبی نیشابور ، سوزن دوزی بلوچستان در کنار سفال و سرامیک همدان ، آسمان هنر و صنعت ایران را رنگین کمانی کرده اند. زیبا و درخشان. پس منطقی و عقلانی است که در این راستا متولیان امر با بسترسازی و صاحبان سرمایه با سرمایه گذاری و هنرمندان و صنعتگران دست در دست هم با تلاش و همت مضاعف ، صنایع دستی ایران را به جایگاه شایسته خود هدایت و رونق اقتصادی و اشتغال و شکوفایی شایسته این هنر-صنعت را به ارمغان آورند.

هفت گردون خیال و صنایع دستی ایران

شرکت هفت گردون خیال با درک این ضرورت و موقعیت خاص از بدو تاسیس خود وجهه همت خود را بر این بنا نهاده است که معرف شایسته صنایع دستی نفیس ، زیبا و اصیل ایران بوده و تمامی تلاش خود را در نیل به ،این هدف والا قرار داده است. هفت گردون خیال با بهره گیری از بهترین استادکاران این عرصه و نیز تولید ، گردآوری و ارائه نوین این محصولات نفیس و زیبا از جمله محصولات فاخر خاتم کاری ، میناکاری ، مس و پرداز ، فیروزه کوبی ، نقره نما ، قلمزنی ، قلمکار ، ترمه و … در قالب بسته های اقتصادی  ، هدایای فاخر ، هدایای مدیران ، محصولات وی آی پی و هدایای سازمانی و تبلیغاتی در بسته بندی ها و پکیج های متنوع و اختصاصی خود با امید به فردایی روشن تر و پر رونق تر شما را به بازدید از سایت اختصاصی مجموعه دعوت می نماید.

بسته اقتصادی گلدان خاتم کاری و دیوان حافظ
ست لوکس هدیه تبلیغاتی و مدیریتی و تبلیغاتی و اداری

این مطالب را نیز ببینید!

صنایع دستی آذربایجان شرقی زینت بخش مبلمان شهری

صنایع دستی آذربایجان شرقی زینت بخش مبلمان شهری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *