11 فروردین 1399

جهت خرید محصولات مرتبط با مقالات کلیک کنید

صفحه اصلی > دانشنامه صنایع دستی > صنایع دستی بهترین هدیه نوروزی

صنایع دستی بهترین هدیه نوروزی

چه آغازی برای شروع سال نو زیباتر و دلنشین تر از فصل شکوفایی طبیعت و بهاران فصل جشن رنگ های شاد و زیبای شکوفه های بهاری و رویش جوانه ها. همگام با این رستاخیز طبیعت ، مردم این دیار نیز با برگزاری آداب و رسوم ویژه ای به استقبال سال نو می روند و با پهن کردن سفره زیبای هفت سین در انتظار لحظه تحویل سال می نشینند. رسمی دیرین و زیبا که قرن هاست ایرانیان آن را پاس می دارند. از جمله این آداب و رسوم زیبا اهدای هدیه پس از تحویل سال بوده که در این زمینه ایرانیان همیشه بدان پایبند و مقید بوده اند. این سنت پسندیده هنگامی زیباتر و ماندگارتر می شود که هدیه نوروزی متناسب با شئون و رسوم این عید بزرگ ملی و کهن می باشد و چه گزینه ای بهتر و برتر از محصولات زیبای صنایع دستی می توان نام برد.

کدام محصول صنایع دستی برای اهدای هدیه بهتر است

خوشبختانه صنایع دستی ایران دارای آنچنان ظرفیت و تنوع فوق العاده ای است که به راحتی می تواند پاسخگوی نیاز و سلیقه آحاد جامعه باشد و جای بسی خوشوقتی و امیدواری است که روز به روز شاهد استقبال بیشتری در تمام سطوح اجتماعی و حتی بین المللی از محصولات زیبا و نفیس صنایع دستی هستیم. محصولاتی نظیر آثار زیبا ، اصیل و درخشان فیروزه کوبی که مزین به سنگ های فیروزه اصل نیشابور است و دارای جذابیت فوق العاده و بی نظیری است. یا محصولات خاتم منحصر به فرد شیراز و اصفهان که دارای شهرتی بین المللی است. همچنین است آثار جذاب و مبتکرانه و نوین سرامیک و سفال و شیشه که با استقبال فراوان جوانان روبرو گردیده است. از دیگر زیرمجموعه های متفاوت صنایع دستی ایران می توان به آثار نقره نما اشاره کرد که با درخشندگی و جذابیت فوق العاده خود یادآور ظروف و محصولات نقره بوده و درخشندگی خاصی دارد.

هدایای نوروزی هفت گردون خیال

شرکت هفت گردون خیال با عنایت به حضور چندین ساله خود در عرصه تولید و گردآوری و توزیع متفاوت و بهینه محصولات صنایع دستی به متقاضیان محترم و دوست داران صنایع دستی ایران با درک این مهم ، اقدام به ابداع و عرضه مجموعه ای از نفیس ترین محصولات صنایع دستی ایران به همراه کالاهای مکمل نظیر محصولات الکترونیک ، چرمی ، دیوان شعرا ، سررسید ، تقویم و … در قالب انواع پکیج های متنوع نموده است. از قبیل بسته های اقتصادی ، هدایای خاص ، محصولات وی آی پی ، هدایای مدیریتی  ، هدایای سازمانی و تبلیغاتی.

با مراجعه به سایت شرکت هفت گردون خیال می توانید با آسودگی و فراغ خاطر ضمن مشاهده کلیه پکیج های تدارک دیده شده یا سفارش پکیج های هدایا به انتخاب خودتان ، اقدام به تهیه و دریافت کالا در بهترین و متفاوت ترین بسته بندی های ابداعی این مجموعه نموده و از مزایای خرید از سایت بهره مند گردید و با اهدای این پکیج های جذاب نام نیکتان را ماندگار و خاطره انگیز نمایید.

این مطالب را نیز ببینید!

صنایع دستی آذربایجان شرقی زینت بخش مبلمان شهری

صنایع دستی آذربایجان شرقی زینت بخش مبلمان شهری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *