07 آذر 1399

جهت خرید محصولات مرتبط با مقالات کلیک کنید

هدایای میناکاری

سنت زیبای هدیه دادن از دیرباز در میان جوامع مختلف رواج داشته است و هر ملتی متناسب با فرهنگ، تمدن، اندیشه و دیدگاه خود و البته متناسب با وضعیت اقتصادی و سطح درآمد خود به مناسبت های گوناگون شخصی، ملی و یا سازمانی رسم زیبای هدیه دادن را تجربه کرده و می‌کند.
در فرهنگ درخشان ملی و سنتی ما نیز از دیرباز این سنت نیکو و پسندیده رواج داشته و دارد و در مناسبت‌ های ملی خاص و مهم همچون عید نوروز، نیکوداشت، حفظ و رواج این سنت والا به اوج خود می رسد. علاوه بر آن در مناسبت‌ های شخصی چند سالروز تولد، سالگرد ازدواج و موفقیت در آزمون های مختلف همچون دانشگاه، کاریابی، پایان خدمت و بسیاری مناسبت‌ های دیگر نیز شاهد رواج این سنت زیبا می باشیم. در سطح کلان نیز در میان سازمان‌ ها، ادارات و نهادهای مختلف دولتی و خصوصی در مناسبت های ویژه همچون مراسم تودیع و معارفه، جشن بازنشستگی، تقدیر و تشکر، اعیاد ملی، اعیاد مذهبی و… این امر رواج شایان توجهی دارد.
سوی دیگر این امر مسئله مهم خود هدیه می باشد. انتخاب هدیه خود امری بسیار مهم و تأثیرگذار است. هدیه خود دارای شرایط ویژه می باشد که از آن جمله است : هدیه باید دارای اصالت باشد، زیبا باشد، کاربردی باشد، مطابق با نیاز، سلیقه و علاقه هدیه گیرنده تهیه شده باشد و ماندگار باشد.
این ها مختصات کلی یک هدیه قابل قبول و مطلوب است.
با کمی کنکاش در عوامل و ویژگی های ذکر شده به نامی آشنا می رسیم. نامی که یقیناً هر کدام از ما بارها در زیست فردی و اجتماعی خود حداقل آن را شنیده ایم و یا تجربه ای از نزدیک نسبت به آن داشته‌ ایم و آن نام چیزی نیست جز صنایع دستی ایران. هنر-صنعتی اصیل، زیبا، کاربردی، جذاب، ماندگار و دارای بار ارزشی، هویتی و میهنی.
صنایع دستی ایران با طیف وسیعی از شاخه های متنوع و جذاب همیشه گزینه ای بسیار مطلوب و محبوبی جهت انتخاب به عنوان هدیه بوده است. یکی از شاخه‌های مهم و اصلی آن هنر-صنعت میناکاری می‌باشد شامل طیف وسیعی از محصولات زیبا، کاربردی و جذاب.
محصولات زیبای میناکاری بر پایه زیرساخت های متنوعی همچون میناکاری روی مس، میناکاری روی سفال، میناکاری روی شیشه، میناکاری روی طلا، میناکاری روی نقره، میناکاری روی برنج و میناکاری روی چوب عرضه می گردند. هدایای میناکاری همیشه گزینه مطلوب و ایده آلی برای انتخاب به ویژه برای هدایای شخصی و همچنین اداری و سازمانی بوده است و دارای پتانسیل بالایی جهت پوشش تمامی سلایق و علایق گوناگون است. به ویژه اینکه با حضور جوانان هنرمند خلاق و طراح در این عرصه شاهد ارائه آثاری فوق‌ العاده روزآمد و متناسب با سلیقه نسل جوان نوجو و متفاوت می باشیم.

ست بشقاب و گلدان میناکاری

هدایای میناکاری اصیل و پیشنهادات هفت گردون خیال

شرکت بازرگانی هفت گردون خیال با ارائه پیشنهاد های بسیار متنوع و جذابی از هدایای میناکاری نفیس خود و نیز سایر محصولات زیبایی صنایع دستی از گرایش‌ های دیگری همچون خاتم کاری، فیروزه‌ کوبی، نقره نما، مس و پرداز، مس و نقاشی (ابداعی هفت گردون)، ترمه، قلمکار، قلمزنی و… در قالب پکیج های انحصاری خود تحت اسامی : بسته های اقتصادی، هدایای مدیران، هدایای تبلیغاتی، محصولات وی آی پی، محصولات آنتیک، هدیه اداری، هدایای سازمانی، هدیه لوکس، هدیه جدید، هدیه خاص، هدایای مناسبتی و… یاریگر شما در تهیه و انتخاب بهترین گزینه های موجود در این عرصه می باشد.
وبسایت جامع هفت گردون خیال را بازدید نمایید و با طیف وسیعی از هدایای زیبا، ارزشمند، جذاب و متنوع آشنا شوید.

ست گلدان میناکاری

این مطالب را نیز ببینید!

کرونا ۲۰۰۰ نفر را در بخش گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی بیکار کرد

کرونا ۲۰۰۰ نفر را در بخش گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی بیکار کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *