05 آذر 1399

جهت خرید محصولات مرتبط با مقالات کلیک کنید

صفحه اصلی > دانشنامه صنایع دستی > هدیه مدیریت شب یلدا

هدیه مدیریت شب یلدا

رفته رفته به شب یلدا نزدیک می‌شویم، شبی زیبا و دوست داشتنی، سرشار از آداب و رسوم ویژه، پرمعنا و مفهوم و به یاد ماندنی.
رسم است که در این شب علاوه بر تمامی آداب ویژه که شامل پهن کردن سفره یلداست و سرشار از مفاهیم عمیق و تأثیرگذار، هدایایی به فراخور حال نیز رد و بدل شود. هدایایی با ویژگی‌ های خاص و مرتبط با مفاهیم و آداب این شب.
یکی از مهم ترین سنن این مراسم حافظ خوانی است و نیز تفأل به دیوان حافظ و ره توشه گرفتن از این کتاب سترگ و ارزشمند.
با توجه به این که عرصه صنایع دستی ایران عرصه ای است نشأت گرفته از فرهنگ و سنن دیرپا و اصیل ایران زمین و سرشار از جلوه های ارزشمند هنری و معنوی، شایسته است که انتخاب هدیه مناسب برای این شب به ویژه برای افراد با شأن اجتماعی خاص و ویژه همچون مدیریت عالی رتبه یک مجموعه، جوانب بسیاری را در نظر گرفت و به ملاک های آن توجه کافی نمود.
هدیه مدیریت در گام اول باید شکیل و وزین باشد، دارای هویت اصیل و شناسنامه باشد، هدیه خیلی شخصی و دوستانه نباشد و دارای بار فرهنگی و تشخص باشد، حتما در بسته بندی مناسب و وزین بوده باشد و ترجیحاً دارای نشان و یا متنی که در آن نام عنوان و سمت مدیریت مربوطه قید شده باشد به همراه باشد، تا دارای بازخورد مناسب بوده و بتواند اهداف و نیات اهدا کننده را به شایستگی برآورده سازد.
عرصه متنوع صنایع دستی ایران با تنوع پرشماری همچون خاتم کاری، میناکاری،فیروزه کوبی، مس و پرداز، مس و نقاشی (انحصاری هفت گردون)، ترمه و قلمکار، قلمزنی، منبت، معرق، حکاکی مس، سفال و سرامیک، شیشه، فرش و گلیم دست بافت، نقره نما و بسیاری از عناوین دیگر دارای پیشنهادات شاخص و ویژه‌ ای برای انتخاب هدیه مدیریت بوده و می‌تواند به شایستگی پاسخگوی نیاز شما باشد.
در این گفتار با یک پیشنهاد متفاوت و تأثیرگذار به علاقمندان محترم، سخن را به پایان می‌بریم.
پیشنهاد مناسب و تأثیرگذار ویژه هدیه مدیریت برای شب یلدا متشکل از یک جلد دیوان نفیس حافظ بوده به همراه یک قلمدان نفیس خاتم که بسیار ارزشمند، تأثیرگذار و مناسب با این شب زیبا می باشد و می تواند خاطره ای ماندگار را از شما و مجموعه شما در ذهن مخاطبین خود برجای بگذارد.
می توانید در کنار آن یک تخته ترمه زیبای نفیس را نیز در نظر گرفته که مناسبت فوق‌ العاده‌ای با سفره شب یلدا خواهد داشت.

ست هدیه شکلات خوری خاتم کاری

هفت گردون خیال و هدیه مدیریت

بازرگانی هفت گردون خیال با نگاهی همه جانبه و فراگیر در پی سالها حضور در عرصه صنایع دستی ایران با طراحی و ابداع پکیج هایی ویژه، متنوع و انحصاری در بسته بندی های شکیل و جذاب شما را در انتخاب هدایای خاص و فاخر از حوزه صنایع دستی نفیس ایرانی همراهی و یاری نموده و با ارائه آن در وبسایت جامع خود به ویژه در حوزه‌ هایی همچون هدیه مدیر، هدیه رئیس، هدیه مدیریت، هدیه اداری، هدیه خاص، هدیه جدید، هدیه ویژه، و هدیه لوکس گامی مهم در این راستا برداشته است. هفت گردون خیال شما را به بازدید، انتخاب و تهیه پکیج های خود از وبسایت جامع خود دعوت می نماید.

ست سنبلدان خاتم کاری

این مطالب را نیز ببینید!

حوتی بانوی پنجه طلای میناکاری

حوتی بانوی پنجه طلای میناکاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *