05 آذر 1399

جهت خرید محصولات مرتبط با مقالات کلیک کنید

صفحه اصلی > دانشنامه صنایع دستی > ۵ هدیه لوکس صنایع دستی

۵ هدیه لوکس صنایع دستی

عرصه صنایع دستی ایران میعادگاهی است برای سلیقه های مختلف، در این عرصه شما می توانید با هر سطح بودجه و هر سلیقه‌ ای حتی با سلیقه های خاص و ویژه نیز محصولی را که در پسند شما و سلیقه شماست، انتخاب نمایید.
چه این که صنایع دستی ایران به لحاظ عناوین، گرایش ها و نیز به لحاظ تنوع محصولات متفاوت اعم از زیبایی و دکوراتیو و یا کاربردی و مصرفی حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد.
شاخه های متنوع و پرشمار صنایع دستی ایران همچون خاتم کاری، میناکاری روی مس، میناکاری روی سفال، میناکاری روی شیشه، میناکاری روی طلا، میناکاری روی نقره، میناکاری روی برنج و میناکاری روی چوب، فیروزه‌ کوبی، نقره نما، مس و پرداز، مس و نقاشی (انحصاری هفت گردون)، منبت، معرق، حکاکی مس، فرش و گلیم دست بافت، سرامیک، سفال، شیشه، رودوزی های سنتی، زیورآلات مختلف و… این امکان گسترده را به شما می‌دهد که هدیه لوکس و یا هدایای مورد نظر خود را در یکی از شاخه های متنوع آن بیابید و محصولی را که خریداری می نمایید با فراغ بال و آرامش خیال هدیه نماید. چه این که محصولات صنایع دستی ایران به لحاظ کیفیت و تنوع پیشینه، خاستگاه و روح آن به زیبایی و کیفیت شهره می باشند و در رتبه‌ های بالای جهانی خوش می درخشد.
در این گفتار به پنج مورد از هدیه لوکس صنایع‌ دستی ایران در گرایش های شاخص و معتبر ملی و بین المللی اشاره می‌رود تا علاقمندان و متقاضیان این محصولات آگاهانه و با چشمی باز و نگاهی همه جانبه به این عرصه وارد و نیازهای خود را مرتفع نمایند.
هدیه لوکس ما از حوزه های مختلف انتخاب گردیده تا علاقمندان متوجه تنوع و گستردگی هدایای صنایع دستی در حوزه‌ های مختلف باشند.
پیشنهادهای کاربردی ما عبارتند از :
۱) کشکول فیروزه کوبی با طراحی و ساخت متفاوت و فوق العاده نفیس.
۲) آجیل خوری خاتم از مجموعه محصولات وزین و اصیل خاتم‌ کاری.
۳) سنگاب میناکاری با جلوه ای فوق العاده و تنوع چشمگیری در نقش و رنگ.
۴) گلدان های زیبای مس و پرداز با القای حس زیبا و متفاوت.
۵) چراغ‌ های پایه دار و زیبای نقره نما با حسی نوستالژیک و خاص.

ست کشکول فیروزه کوب
ست آجیل خوری خاتم کاری
سنگاب میناکاری
ست گلدان مس و پرداز
چراغ نقره نما

هفت گردون خیال و تنوع هدایای لوکس

بازرگانی هفت گردون به منظور سهولت و ترغیب مشتریان و متقاضیان محترم محصولات صنایع دستی ایران با عرضه پکیج های انحصاری و ابداعی خود یاریگر ایشان بوده و به ویژه جهت حصول بهترین نتیجه، هدایای خود را در قالب پیشنهادات متفاوتی همچون : هدیه رئیس، هدیه مدیر، هدیه اداری، هدیه خاص، هدیه لوکس، هدیه جدید، هدیه ویژه و هدیه مدیریت ارائه نموده است.
وبسایت جامع هفت گردون خیال میعادگاه مشتاقان محترم هدیه لوکس خواهد بود تا از این رهگذر خاطره ای ماندگار را رقم بزند.

صنایع دستی ایران

این مطالب را نیز ببینید!

حوتی بانوی پنجه طلای میناکاری

حوتی بانوی پنجه طلای میناکاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *