05 آذر 1399

جهت خرید محصولات مرتبط با مقالات کلیک کنید

هدیه ویژه روز زن

چه هدیه ای می تواند به عنوان هدیه ویژه برای گرامیداشت روز زن تلقی شود.
مسلماً گزینه های بسیاری در جامعه برای گرامیداشت این روز به عنوان هدیه موجود می باشد، اما آیا تمامی گزینه ها دارای بازخورد مناسبی برای چنین روز بزرگی هستند و از سوی دیگر از صفات بارز بانوان گرامی حسن سلیقه آنان می باشد. بانوان گرامی طبعاً به سبب لطافت طبع بیشتر و ذوق و قریحه ای که عموم بانوان گرامی میهن ما متصف به آن هستند، هر هدیه ای را نمی پسندند.
هدیه روز زن باید دارای چه ویژگی هایی باشد تا بتواند نظر مشکل پسند بانوان ایرانی را جلب نماید. در یک جمع بندی می توان به شاخصه‌ هایی دست یافت که یاریگر ما در این امر می باشد.
هدیه ویژه برای بانوان به مناسبت گرامیداشت این روز در وهله اول و منظر اول حتماً باید زیبا و جذاب باشد، بانوان ایرانی زیبا پسند هستند و هر کالا یا محصولی را نمی‌پسندند، دوم اینکه باید در ساخت آن و همچنین انتخاب مصالح و مواد اولیه ساخت نهایت دقت و توجه کافی مبذول داشته شده باشد. رنگ آمیزی های جذاب و متناسب با محصول امری است که بانوان محترم بسیار به آن اعتقاد و التزام دارند.
یک هدیه ویژه باید دارای اصالت، هویت و شناسنامه باشد. بانوان گرامی هم به زیبایی و هم به کاربرد آن اهمیت ویژه ای قائل می باشند.
بنابراین یک هدیه ویژه روز زن باید هم زیبا باشد، هم کاربردی. البته هستند محصولاتی که صرفاً دکوراتیو می باشند. مانند یک قاب تابلوی تزیینی دیواری که آن نیز در زمره هدایای مورد علاقه بانوان گرامی می باشد.
با توجه به موارد ذکر شده می توان با قاطعیت سراغ از حوزه محصولات اصیل، زیبا و نفیس صنایع دستی ایران گرفت. حوزه ای پرشاخه و پر محصول همچون سرفصل های مهمی مانند خاتم‌ کاری، میناکاری، فیروزه کوبی، مس و پرداز، مس و نقاشی (انحصاری هفت گردون)، منبت، معرق، ترمه، قلمکار، قلمزنی، سفال، سرامیک، شیشه، زیورآلات سنتی میناکاری روی طلا و میناکاری روی نقره و بسیاری عناوین دیگر.

ست سنبلدان و قندان فیروزه کوبی

هفت گردون خیال و پیشنهادهای جذابی در این عرصه

بازرگانی هفت گردون خرسند است که همواره با دیدی باز و در افق گسترده نگاه بلند مدت و کوتاه مدت خود به مناسبت های ویژه سالیانه توجه لازم را مبذول داشته و توانسته است در حوزه‌ هایی همچون هدیه مدیر، هدیه روز زن، هدیه روز مادر، هدیه خاص، هدیه لوکس، هدیه جدید، هدیه مدیریت، هدیه رئیس، هدیه اداری و هدیه ویژه پکیج های جذاب و متنوع را خدمت علاقمندان و متقاضیان محترم این هدایا تقدیم دارد.
وبسایت جامع هفت گردون خیال با اطمینان از کیفیت، زیبایی و جذابیت محصولات خود شما را به بازدید از این وبسایت، رؤیت، انتخاب و تهیه پکیج های پیشنهادی ویژه دعوت می نماید.

ست شکلات خوری مس و پرداز

این مطالب را نیز ببینید!

حوتی بانوی پنجه طلای میناکاری

حوتی بانوی پنجه طلای میناکاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *