22 تیر 1399

جهت خرید محصولات مرتبط با مقالات کلیک کنید

صفحه اصلی > خاتم کاری > صنایع دستی خاتم سرویس شربت خوری

صنایع دستی خاتم سرویس شربت خوری

دیر زمانی است که هنر_صنعت نفیس و زیبای خاتم از تالارها و سرسراها و کاخ های اشراف و سلاطین به خانه‌های طبقات مختلف جامعه راه باز کرده است. به ادارات و سالن های همایش، اتاق مدیریت، ورودی برج ها و مجتمع های بزرگ اداری و تجاری در قالب اشیا و آثار تزئینی و دکوراتیو راه یافته و از هنر_ صنعتی ویژه طبقات فرادست و مرفه به هنر_صنعتی با گستره عام تر و عمومی تر تبدیل گردیده است. بر همین اساس شاهد کاربرد روز افزون محصولات خاتم کاری و یا سایر شاخه های صنایع دستی مثل میناکاری در مصارف روزانه خانگی و نیز اداری می باشیم.
از جمله یکی از زیباترین محصولات خاتم کاری موجود در بازار خاتم سرویس شربت خوری خاتم کاری پایه دار به همراه سینی مس و خاتم مربوطه می باشد که بسیار شکیل، زیبا و کاربردی بوده و مصارف ویژه و خاص خود را دارد. گیلاس های پایه دار خاتم کاری شده بر پایه مس جلوه بی نظیری به میز پذیرایی شما بخشیده و اعتبار و کلاس میهمانی ها و نیز پذیرایی مهمان نوازانه شما را چند پله بالاتر برده و خاطره ای زیبا و شیرین از شما در اذهان برجای می گذارد. زیبایی این سرویس شربت خوری دو چندان می‌شود هنگامی که محصول حاصل تلاش و زحمت استاد کار بوده باشد که در این صورت زیبایی خیره کننده آن چندین برابر می شود.

شرک هفت گردون خیال و سرویس خاتم ویژه

هفت گردون خیال با بهره مندی از اساتید خبره و چیره‌دست این حوزه مهم مدعی ارائه آثار نفیس، اصیل و زیبای خاتم حاصل دست اساتید متبحر این حوزه است.
سرویس زیبایی شربت خوری به همراه سینی خاتم ارائه شده توسط هفت گردون از جمله محصولات بسیار زیبا و نفیس این شرکت بوده که برای متقاضیان محترم و علاقه‌مندان به این آثار فراهم گردیده است. هدایای خاتم کاری، میناکاری، فیروزه کوبی، نقره نما، ترمه، قلمکار، حکاکی مس و سفال و سرامیک این شرکت همگی در قالب‌های مختلف و متکثری چون بسته های اقتصادی، هدایای مناسبتی، هدایای تبلیغاتی و سازمانی، محصولات وی آی پی، هدایای مدیران، هدیه خاص و ویژه و فاخر جهت سهولت در خرید و همچنین اطمینان از خرید محصول برای متقاضیان محترم اعم از سازمانها و ارگان های بزرگ دولتی و خصوصی و یا اشخاص حقیقی فراهم گردیده است.

ست شکلات خوری خاتم و ترمه

این مطالب را نیز ببینید!

صادرات ۵۲۷ میلیون دلاری صنایع دستی در سال ۹۸

صادرات ۵۲۷ میلیون دلاری صنایع دستی در سال ۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *